Oversikt over medaljevinnere - åpent mesterskap 4/9-2012



Løpssted: Ingierstrand








Det utdeles medaljer i hver aldersklasse:



- Gullmedalje utdeles i alle klasser



- Sølvmedalje utdeles når det er minst 4 startende i klassen



- Bronsemedalje utdeles når det er minst 7 startende i klassen








For å få medalje i Åpent mesterskap indviduelt må løperne:



- tilfredsstille kravene for å løpe i bedriftsklassene



- ha deltatt i minst 5 poengløp på OBIK's terminliste tidligere i sesongen








INL = IKKE NOK LØP








Klasse: D17-34(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid Medalje
1. Maia Flood Kjeldsen NCC 01:07:31 GULL
Klasse: D35-44(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
Brutt Milene Grifoni Regensburg, DE
-
Klasse: D45-49(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Nina Elise Jørgensen Steria 01:15:38 GULL
Klasse: D55-59(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Elle Melbye Elle BIL 43:23:00 GULL
2. Eva Reistad Alcatel-Lucent 01:14:58
Klasse: D60-64(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Marit Vågsnes OUS BIL 55:43:00 GULL
2. Nina Kolberg Bærum Kommune 01:03:27
3. Aud I Spjelkavik FBI 01:27:40
Klasse: D65-69(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Kjersti Tho Stabæk IF 43:21:00 GULL
2. Astri Rogstad GE Healthcare 49:46:00 SØLV
3. Ingrid Lome-Hagman KOLBOTN &SKIMT 50:09:00 INL
4. Sissel Olaisen KOLbotn & Skimt OL 01:04:14 INL
5. Brynhild Fanuelsen Bærum sykehus 01:06:14 BRONSE
6. Wenche Bertelsen Oslo LÆRERNE 01:09:48
7. Inger Elisabeth Kvaase PRIVAT 01:13:17
8. Gerd Gullaksen Esso Sport 01:25:20
9. Vera Sjølie NORGES BANK 01:25:47
Klasse: D70-74(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Unni Drage  Aker Solutions 49:56:00 GULL
2. Anne Lise Øfsthus Asker SK 01:00:25 SØLV
3. Ragnhild Krogvig Kolbotn & Skimt OL 01:04:08
4. Turid Bratland FOSSUM 01:10:55
5. Hjørdis Egner OSLO ARKITEKTENE 01:17:27
6. Eva Nilsen SKIFORENINGEN 01:39:42
Klasse: H17-34(LANG-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Per Martin Rørvik FBI 01:20:04 GULL
Klasse: H35-44(LANG-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Christian Vogelsang NIVA 56:18:00 GULL
2. Gard Lindseth Nydalen SK 01:04:34 SØLV
3. Olav Eide SKBO 01:09:01
4. Asbjørn Aarvik Statoil Oslo BIL 01:10:50
5. Peder Natvig NORGES BANK 01:13:08
DSQ Eskil Dahlen Telenor 22:59
Klasse: H45-49(MELLOM-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Svein Nygård Norges Bank BIL 50:13:00 GULL
2. Einar Markhus Norconsult 01:03:15 INL
3. Arne M. Torgersen Oslo kommune BIL 01:06:05 INL
4. Roger Birkeland Telenor BIL 01:07:02 INL
5. Trond Westgaard REC 01:13:31 SØLV
6. Helge Vatn Statoil Oslo BIL 01:18:08
Klasse: H50-54(MELLOM-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Øystein Kildahl AHS 53:35:00 GULL
2. Bjørn Solhjem RSM Hasner 56:53:00 SØLV
3. Ove Martinsen Leithe&Christiansen 58:49:00 BRONSE
4. Bjørn Solbergseter BILPOST 01:00:05
5. Bjørn Are Carlsson BAC Consulting 01:01:45
6. Rune Teigland Aas-Jakobsen 01:02:35
7. Olav Johannessen DNB 01:06:34
8. Knud Bjørne-Larsen Norsk Filmstudio 01:08:47
9. Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 01:21:15
10. Per Kaarby Overtoppen 01:22:00
11. Iain Mcleod FuGRO 01:32:31
12. Hallvard Bjørgum DNV 01:42:46
DSQ Pål Therkelsen Privat 23:20
Klasse: H55-59(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Terje Mathisen Statoil Oslo BIL 41:40:00 GULL
2. Are Eriksen OSI 50:41:00 SØLV
3. Reidar Fossum Asker Skiklubb 51:00:00 BRONSE
4. Dag Haugland Oslo kommune BIL 51:23:00
5. Ivar Refsland Universitetet Oslo 57:40:00
6. Stein Myhre Oslo Sporveiers BIL 57:58:00
7. Tom Pettersen KPP/Runners 01:01:14
8. Stig Hultgreen Karlsen Oppsal IF 01:01:20
9. Jon Fredriksen FOBIL 01:07:53
10. Jon Foss Friskis&Svettis 01:09:41
11. Ketil Eliesen Canon 01:19:13
12. Helge Stenseth DNK 01:21:43
13. Arild J. Lund NORGES BANK 01:31:19
Klasse: H60-64(KORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Vidar Berteig EasyPetro 47:54:00 GULL
2. Odd Eide-Fredriksen Kamp Vestheim 59:02:00 SØLV
3. Geir Trøan TELENOR 01:01:18 BRONSE
4. Egil Huseth Kamp Vestheim 01:02:13
5. Per Nermo COWI BIL 01:02:47
6. Knut G Karlsen Omega AS 01:05:21
7. Tore Ringerike DNB 01:06:49
8. Knut Krosby NEPTUN 01:07:03
9. Reidar Kierulf RKP 01:11:39
10. Bjørn Spjelkavik FBI 01:15:21
11. Harald Wibye WDS 01:29:53
DSQ Roar Bjordal Oppsal IF 05:29
Klasse: H65-69(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. John Thomas Petersen Nordea Bank Norge 35:56:00 GULL
2. Jon Færden Kredinor 36:07:00 SØLV
3. Einar Skåre Brevpost 42:04:00 BRONSE
4. Knut Erik Østengen Thales BIL 42:18:00
5. Knut Møgedal Aker Solutions 42:52:00
6. Juul Sverre Stener OPIL 45:25:00
7. Kjell Stenstadvold Hydro Oslo 48:49:00
8. Bjørn Sandelien Vegdirektoratets IF 49:17:00
9. Per Erik Sørensen Haugerud 50:56:00
10. Knut Tore Solheim FUGRO 51:49:00
11. Thor Erik Aas DNB 52:21:00
12. Trond Wettergreen Andvord 52:52:00
13. Kaare Solhjell Privat 59:57:00
14. Klaus Engen Innovasjon Norge 01:08:03
15. Tom Ibsen OUS 01:12:10
16. Oddvar Mella PRIVAT 01:16:08
Klasse: H70-74(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Einar Hem lillomarka ol 37:42:00 GULL
2. Bjørn Egner OSLO ARKITEKTENE 39:30:00 SØLV
3. Helge Bjaaland ELLE BIL 40:00:00 BRONSE
4. Øystein Madsen GE Healthcare 45:18:00
5. Erik Haugros LØRENSKOG KOMM 57:43:00
6. Arne Reistad Alcatel-Lucent BIL 58:51:00
7. Erich Sturm Alcatel-Lucent BIL 59:40:00
8. Sigfred Fagervik Thales 01:00:56
9. Sven Erik Rognes Universitetet i Oslo 01:01:25
10. Per Eric Ståhlbrand OUS 01:03:43
11. Jon C. Fougner FUGRO 01:20:08
12. Hans Petter Jensen Privat 01:22:57
13. Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 01:31:07
14. Georg Gullaksen Esso Sport 01:34:34
15. Arne Øfsthus FUGRO 01:34:35
DSQ Annar Brustad FOBIL 44:32:00
Klasse: H75-79(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Svein F Kvalheim Oppegård 50:39:00 GULL
2. Helge Kvaase HIAK 58:17:00 SØLV
3. Arne Chr Scheie PRIVAT 58:57:00 BRONSE
4. Einar Hoff NORCONSULT 01:00:01
5. Kjell H. Eriksen Norges Bank 01:00:43
6. Aage Øyvann Hydro Oslo 01:06:30
7. Ronald Inglingstad NORDEA 01:09:39
8. Tor Drage  Aker Solutions 01:19:48
9. Einar Ersdal Hydro Oslo 01:25:12
DSQ Svein Forthun Kolbotn & Skimt OL 42:02:00
DSQ Harald Birkeland OUS 44:30:00
DSQ Ingvald Sevaldson PERMAKEM 58:21:00
Klasse: H80-(EKORT-A)
Plass Navn Klubb Tid
1. Bjørn Larsson Lillomarka O-lag 01:16:00 GULL
2. Ole Sannes Lillomarka OL 01:48:55
DSQ Kjell Kristian Teigland Privat 47:09:00