RESULTAT P1
BYGDØY 8.5.2003
Arrangør:
Norsk Hydro
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 22:01 103
2 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 30:43 94
3 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 32:40 91
4 81318 KJERSTI HALLINGSTAD IFS 40:01 82
5 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK 41:24 81
6 79174 HANNE-SOFIE PEDERSEN ALPHARMA 51:50 71
7 79178 OLAUG FLAKNE RINGNES 51:51 71
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 19:22 103
2 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 20:44 101
3 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 32:41 88
4 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 33:09 87
5 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 43:11 77
6 80767 INGRID STUMPF OBOS 47:47 72
7 92062 HEIDI STRANDVOLL OBOS 47:47 72
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 23:56 103
2 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 24:45 102
3 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 28:11 97
4 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 31:38 93
5 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 34:11 90
83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB DISK 10
Resultat klasse D9-10 (KORT)
1 78969 UNNI DRAGE PHILIPS 20:17 103
2 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 26:39 96
3 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 28:43 93
4 81510 UNN ORSTEIN HYDRO OSLO 30:56 90
5 80543 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD 34:01 87
6 23886 GERD GULLAKSEN ESSO SPORT 34:33 86
7 78976 LILLA MADSEN FBI 35:09 86
8 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 37:44 83
9 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 38:49 82
Resultat klasse D11-12 (KORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN BST 25:30 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 401064 EIVIND HOFF NORDEA 27:42 103
2 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 28:06 102
3 39037 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 28:46 100
4 300090 MORTEN HOFFMANN PROCAPTURA 28:51 99
5 31747 TERJE NÆSS STATSBYGG 30:29 98
6 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 31:12 97
7 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 40:03 88
8 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 42:30 86
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 28:19 103
2 64328 TRULS KVAASE ELAN 29:04 102
3 82377 CHARLES HALAAS ABB 32:50 97
4 23887 JØRN LIMI ERNST&YOUNG 34:39 94
5 86596 BJØRN SKJÆVESTAD DENOFA 34:49 94
6 19442 KJETIL MOLUND NORDREISA 35:28 93
7 60718 STEINAAR DANIELSEN BRØBIL 39:41 89
8 76171 ASLE ÅSMUL LUXO 40:00 89
9 92274 OLAV HASAAS HYDRO OSLO 40:50 88
10 69031 LARS GRANDE FBI 41:35 87
11 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 47:49 81
12 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 55:27 73
13 81581 PÅL RYLANDSHOLM ACCENTURE 71:00 58
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 29:18 103
2 83232 STEINAR LÅG 30:45 101
3 400013 OLE TRUDVANG AFU 32:32 98
4 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 32:49 97
5 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 32:56 97
6 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 33:24 96
7 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 34:02 96
8 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 34:40 95
9 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 35:46 94
10 39005 PER ØHLCKERS TYRVING 35:49 94
11 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 35:50 94
12 81422 HELGE HAGEN HYDRO OSLO 35:59 94
13 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 36:58 93
14 80094 CLAUS F. CLASEN IF 37:03 93
15 401100 IVAR OPSAHL PLANBYGG 37:15 93
16 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 37:50 92
17 81320 ERLING NEDKVITNE AFU 38:54 91
18 301897 KNUT
ANDERS LØKEN WESTERDALS 40:07 90
19 23435 TORE RINGERIKE DNB 40:09 90
20 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 47:40 82
21 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 48:51 81
22 79717 KNUT
ERIK ØSTENGEN ATN 54:06 76
71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL DISK
10
80725 TORE KALHOVD KVÆRNER OSLO DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 22:55 103
2 79733 MARTIN VEASTAD ATN 24:17 101
3 78693 RICHARD BLOM FBI 29:37 95
4 91331 JOHN STANES HIL NSB 32:46 91
5 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 34:30 89
6 79998 PER CHR ALSGAARD HYDRO OSLO 35:14 88
7 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 36:51 87
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 80440 KARL O ORUD 27:36 103
2 31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 27:55 102
3 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 29:54 99
4 76042 EGIL HUSETH BLOM 30:44 97
5 66843 KJELL HOBØL AFK 31:23 97
6 91014 ERIK VEBNER NORCONSULT 33:49 94
7 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 34:43 93
8 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 34:45 93
9 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 35:01 93
10 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 47:30 81
11 83139 THOMAS RØGEBERG KOLL 52:56 75
12 80728 TOM IBSEN UBIL 53:25 75
13 23444 TORMOD CLEMETSEN CSC 83:34 50
79791 JOHN THOMAS PETERSEN NORDEA DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 29079 ROAR GUDDING VET BIL 18:16 103
2 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 18:33 102
3 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 18:34 101
4 80602 JON FÆRDEN KREDINOR 18:45 100
5 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 21:05 98
6 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 22:26 96
7 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 22:45 96
8 301226 ODDVAR HAGEN ATN 23:41 95
9 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 24:55 94
10 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 25:02 94
11 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 25:15 94
12 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 26:39 92
13 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 26:46 92
14 79719 BJØRN GRENAGER 30:00 89
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 14:59 103
2 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 15:19 102
3 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 15:50 101
4 400564 ARNE JORDAL SAS 16:18 99
5 38318 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 16:24 99
6 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 17:51 98
7 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 18:14 97
8 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 21:07 94
9 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET
FIRMA 21:08 94
10 81321 JON
C FOUGNER FUGRO 21:53 94
11 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 21:57 94
12 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 22:04 93
13 87017 LEIF BRÅTEN CSC 23:57 92
14 79987 OLE
H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 24:34 91
15 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 24:43 91
16 79092 EILIF EGGEN STATENS VEGV. 25:21 90
17 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 26:58 89
18 26260 OLA KJELDSEN NVE 29:08 86
19 23225 PER
E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 30:20 85
63817 HELGE KVAASE HIAK DISK
10
Resultat klasse H11 (KORT)
1 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 19:13 103
2 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 20:16 101
3 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 20:38 100
4 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 20:44 99
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 21:03 99
6 89510 SIGURD MELSOM FBI 21:05 99
7 23713 SVEIN KVALHEIM BT 22:30 97
8 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 22:33 97
9 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 24:33 95
10 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 24:34 95
11 68197 ARNE
CHR SCHEIE PRIVAT 25:19 94
12 39225 SVEIN FORTHUN HIO 25:25 94
23885 GEORG GULLAKSEN ESSO SPORT DISK 10
Resultat klasse H12 (KORT)
1 23723 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 18:37 103
2 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 19:49 101
3 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 22:40 97
4 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 26:18 93
5 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 28:46 90
6 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES
BANK 29:23 90
7 66677 ERIK KIELLAND NVE 30:31 89
23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD DISK 10
Resultat klasse H13 (KORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB
FINANS 20:24 103
2 75943 BJØRN LARSSON BST 20:48 102
Resultat klasse N (NYBEGYNNER)
1 81513 SETERNES LENA EDB
BIL 31:35 50
2 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 43:38 50
3 81582 KARI TOVSLID 51:15 50
4 81419 EVA MIKKELSEN 65:56 50
5 81583 ELLEN AARNES 66:17 50
6 92059 LENE B LARSEN OBOS 69:13 50
7 92061 MONIKA SOLHEIM OBOS 69:13 50
8 81317 MONICA EGGEN 71:43 50
9 81512 ARE W THOMA 80:59 50
81319 RAGNHILD SKJÆVESTAD DISK
10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 81569 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 19:06 50
2 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 36:21 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 36:09 50
2 81509 AINA LIE VESTA 36:44 50
3 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 46:49 50
4 78668 SIREN GREVE STATOIL 47:49 50
5 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 59:28 50
6 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 60:23 50
400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS DISK 10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 31:54 50
Ukjente løpere
81423 N 28:48 103
81511 N 66:23 65